Kursy walut: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

F.H. TRI-COLOR 2 Tomasz Melnyczuk

F.H. TRI-COLOR 2 Tomasz Melnyczuk
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 5 - 10
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 2001
Kategorie:

Maszyny i urządzenia

Meblarstwo

Metalurgia i Hutnictwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

TRI-COLOR2 jest firmą działającą już od 2001 roku.
W tym okresie działalności nasza pozycja na rynku znacznie się umocniła i wciąż się rozwija.

Nasza Firma jest oficjalnym dystrybutorem materiałów ściernych firmy 3M, narzędzi pneumatycznych DYNABRADE oraz elektronarzędzi MILWAUKEE. Posiadamy stosowne certyfikaty autoryzacyjne. Posiadamy również wyszkoloną kadrę Doradców Technicznych, z pełnym zapleczem technicznym. Nasi doradcy – przedstawiciele służą Państwu wiedzą i profesjonalnym podejściem. Specjalizujemy się w zakresie obróbki ściernej i polerowania stali nierdzewnej i konstrukcyjnej oraz metali nieżelaznych w tym mosiądzu, aluminium i miedzi. Również posiadamy materiały do obróbki drewna, tworzyw sztucznych (MDF) i szkła.

Nasza oferta handlowa obejmuje szereg innych produktów 3M , mających równoległe zastosowanie w procesie produkcyjnym to jest taśmy, kleje oraz produkty BHP firmy 3M i KOYOTE. Oferujemy także szeroką gamę elektronarzędzi Milwaukee, oraz narzędzia pneumatyczne firmy DYNABRADE. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, szerokiego asortymentu, szybkiej realizacji zamówień współpracują z nami duże znaczące na rynku krajowym i zagranicznym Firmy z różnych części Polski. Na poparcie tych słów, posiadamy szereg listów referencyjnych wystawionych przez firmy stale z nami współpracujące.
Wiedza naszych handlowców pozwala na rozwiązywanie problemów technologicznych, korygowanie błędów linii produkcyjnych wynikających na ogół z braku stosownych materiałów wykończeniowych, których nie posiadają firmy konkurencyjne. Ze względu na posiadaną ofertę produktów BHP, pomagamy w zwiększeniu bezpieczeństwa pracy oraz znacznej poprawie komfortu i wygody pracowników. Zapewniamy, iż materiały oferowane przez naszą firmę spełniają wszystkie wymagane systemy jakości zgodne z przepisami unijnymi i potwierdzone są stosownymi certyfikatami.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:OJCOWSKA 110
Miasto:KRAKÓW
Kod pocztowy:31-344
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 12 6422723
Faks: +48 12 6422723

Internet

Strona WWW:tricolor2.pl
Prezentacja:www.tri-color2.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tomasz Melnyczuk
Telefon stacjonarny: +48 12 6422723
Telefon komórkowy: +48 608083169
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję