Kursy walut: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Tanake S.A.

Tanake S.A.
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Euro 10.000.000 – 50.000.000
Rok założenia: 1978
Kategorie:

Hotel, Gastronomia, Catering

Maszyny i urządzenia

Metalurgia i Hutnictwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

TANAKE Corporation S.A. działa na rynku już ponad 25 lat. Dwie dekady działalności pozwoliły nam zdobyć doświadczenie i pozycję lidera na rynku dostawców sprzętu i technologii dla szpitali, gastronomii, piekarnictwa, pralnictwa oraz nawodnień i techniki szklarniowej. Prowadzimy działalność handlową w zakresie projektowania, dystrybucji sprzętu oraz części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Obsługujemy wiele segmentów rynku.

* Zatrudnienie w TANAKE kształtuje się obecnie na poziomie ok. 130 osób.
* Firma dysponuje kapitałem akcyjnym w wysokości 10 000 000 zł.
* Obroty w 2000 roku wyniosły ponad 50 000 000 zł.


TANAKE jest liderem na zajmowanych przez siebie rynkach. Zdobycie tej pozycji to wynik kilkudziesięciu lat współpracy z dostawcami z całego świata i klientami w Europie Wschodniej. Nasza silna pozycja to także rezultat stałego podnoszenia jakości naszej oferty i standardu obsługi klienta. Dzięki takim działaniom często stajemy się stałym partnerem dla naszych klientów. Od konkurencji różnimy się również tym, że posiadamy największą Polsce sieć serwisową obejmującą zasięgiem cały kraj.

Silna i stabilna kondycja finansowa naszej firmy to dla klientów gwarancja bezpieczeństwa prowadzenia inwestycji i potwierdzenie zaufania jakim obdarzają TANAKE.


ZARYS HISTORII FIRMY

1978:
Firma powstała w 1978 r. i początkowo zajmowała się wdrażaniem supernowoczesnej wówczas technologii nawodnień oraz uzdatniania wody. Będąc jedynym w tamtym czasie dostawcą tego typu instalacji, firma mogła się szybko rozwinąć i w latach 80-tych eksportować technologię i sprzęt do Afryki i na Bliski Wschód.

80' i 90':
Przełom lat 80-tych i 90-tych to dla nas czas dynamicznego wzrostu liczby pracowników i rozszerzenia profilu działalności. Zmieniająca się sytuacja polityczna i ekonomiczna stworzyła sprzyjające warunki dla rozwoju wielu dziedzin a wśród nich również wszelkich zakładów gastronomicznych, których projektowaniem i wyposażaniem zajęła się nasza firma.

1992:
W 1992 roku firma zmieniła status i stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.

1994:
W 1994 roku powstał budynek przy ulicy Puławskiej 426 w Warszawie, gdzie mieści się centrala TANAKE. Biuro naszej firmy jest dogodnie położone przy jednej z największych arterii Warszawy a na jego terenie znajduje się między innymi unikalny showroom, gdzie prezentujemy część oferowanych przez nas urządzeń.

90':
Kolejny przełomowy okres to połowa lat 90-tych, kiedy w Polsce zaczęły inwestować wielkie międzynarodowe sieci supermarketów i restauracji. Obie te grupy przedsiębiorstw zgłaszały zapotrzebowanie na sprzęt gastronomiczny, piekarniczy, cukierniczy oraz wymagały stałej obsługi serwisowej wysokiej jakości. Dzięki dotychczasowym doświadczeniom i renomie, nasza firma była w stanie odpowiedzieć na ten popyt proponując obsługę najwyższej jakości.

1996:
Rok 1996 to czas nawiązania współpracy z wchodzącymi do Polski międzynarodowymi sieciami hoteli. Przykładem naszych działań z tamtego okresu jest przygotowanie projektu, wyposażenie i stała obsługa serwisowa hotelu Sheraton w Warszawie.

1998:
Od 1998 roku działamy jako spółka akcyjna.
Od 1998 roku oferujemy instalacje z zakresu unikalnej technologii spiralnego transportu mąki.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Puławska 426
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-884
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 336 91 63
Faks: +48 22 336 90 09

Internet

Strona WWW:www.tanake.europortal.pl
Prezentacja:www.tanake.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Kinga Szumełda
Telefon stacjonarny: +48 22 336 91 63
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję